Farba do malowania linii - rożne kolory

Malowanie pasów i linii na parkingu
33.99
PLN
Farba do malowania linii - rożne kolory
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
do 5 dni
Cena: 33,99 zł
Cena netto: 27,63 zł
szt. Zyskujesz 1 pkt [?]
Kod produktu:

P_111710

Farba do malowania linii w aerozolu – M-marker to nowa linia farby Procity.

Do zastosowania razem z maszyną do malowania pasów i linii.

Nie zawiera ołowiu, toluenu, CFC (Chlorofluorowęglowodorów) – zgodnie z rozporządzeniem REACH, przyjazny dla warstwy ozonowej.

Jeden aerozol wystarczy na pokrycie powierzchni do 50 m – w zależności od stopnia chłonności podłoża oraz grubości warstwy nałożonej farby.

 

Dostępne kolory: biały i żółty.

Pojemność: 500 ml.

Waga: opakowanie – 9 kg.

Jednostka sprzedaży: opakowanie 12 szt.

Termin realizacji: do 5 dni.


Masz pytania lub wątpliwości związane z tym produktem? Nie wiesz jak go zamontować?

Skontaktuj się z nami! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

telefon: +48 22 250 23 00

email: sklep@akcesoriabhp.pl

Sklep BHP z szeroką ofertą sprzętu i akcesoriów


Wysokiej klasy sprzęt bhp powinien spełniać wyśrubowane wymagania. Trwałość, widoczność i odporność na zniszczenie to podstawowe cechy, którymi powinien się charakteryzować. Znaki bhp i inne elementy wyposażenia, które oferujemy w sklepie (np. barierki ochronne czy worki na piasek) to produkty solidne i najwyższej jakości.

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje całą gamę produktów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Sprzęt bhp, który proponujemy, to m.in.: znaki bhp, barierki chodnikowe, słupki drogowe czy aerozole znakujące i kosze na śmieci (zewnętrzne).


Najniższe ceny na rynku dostępne w naszym sklepie BHP


Ceny produktów oferowanych przez nasz sklep internetowy BHP są najniższe na rynku. Zarówno, jeśli chodzi o wiaty dla palaczy, jak i słupki parkingowe czy zapory drogowe. To możliwe, ponieważ współpracujemy bezpośrednio z producentami, eliminując innych pośredników.

Przyjęty przez nas sposób działania sprawia, że dostarczamy najwyższej jakości sprzęt i akcesoria BHP w konkurencyjnych cenach. I to niezależnie od tego, czy chodzi o gabloty, blokady parkingowe czy inny sprzęt bhp dostępny w sklepie.


Jakość godna polecenia


Na cały sprzęt i akcesoria BHP (począwszy od takich, jak barierki chodnikowe, przez słupki drogowe, a na szlabanach drogowych skończywszy) udzielamy pełnej, dwunastomiesięcznej gwarancji. To bardzo ważne, ponieważ urządzenia bhp powinny być wyjątkowo trwałe.

Przygotowując naszą ofertę bierzemy pod uwagę przede wszystkim potrzeby naszych klientów. To dlatego przyjęliśmy sposób działania gwarantujący najniższe ceny na rynku. I dlatego opiekujemy się klientami na każdym etapie współpracy.

Płatności

 

© Copyright Grupa Morado Sp. z o.o. 2011

Sklep BHP Online - AkcesoriaBHP.pl | Niedźwiedzia 29 B, 02-737 Warszawa | tel./fax.: +48 22 250 23 00 | e-mail: sklep@akcesoriabhp.pl | www.akcesoriabhp.pl

Click Shop | Hosting home.pl